Opis filmu

Jann to jedna ze wschodzących gwiazd polskiej sceny pop. Wokalista zbudował już solidną bazę fanów w ojczyźnie, a teraz czas na podbój Europy! Zaczął od znakomitego festiwalu ESNS.
Jann (a tak naprawdę Jan Rozmanowski) od najmłodszych lat przejawiał talent - już w wieku 12 lat śpiewał w Operze Narodowej w Warszawie. Od tego czasu rozwinął się jako artysta. Jego popowe "hymny" zaskakują niesamowitym bogactwem wariacji i niuansów. Już po kilku EP-kach i singlach stało się jasne, że polski wokalista ma zdolność do ciągłego odkrywania siebie na nowo.
W swojej ojczyźnie Jann zyskał wielką sławę dzięki udziałowi w polskich eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2023 z piosenką "Gladiator", która znalazła się na listach przebojów, mimo że zajęła dopiero drugie miejsce w krajowych rozgrywkach. Latem tego samego roku ponownie zyskał sławę, dzieląc scenę z Thirty Seconds to Mars na Orange Warsaw Festival. W 2024 r. towarzyszył amerykańskiej piosenkarce Madison Beer podczas jej całej europejskiej trasy koncertowej. Teraz podbija scenę Eurosonic 2024. 
Więcej o filmie (aktorzy, reżyseria)